Żużel. Wybrzeże wygrało najniższym nakładem sił. Nieoczekiwany lider w zespole z Gdańska
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Żużel. Wybrzeże wygrało najniższym nakładem sił. Nieoczekiwany lider w zespole z Gdańska
Pomimo tego, iż żaden zawodnik Wybrzeża Gdańsk nie pojechał pięciokrotnie, ekipa znad morza pokonała Śląsk Świętochłowice 53:36.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Żużel. Wybrzeże wygrało najniższym nakładem sił. Nieoczekiwany lider w zespole z Gdańska
Powiązane
Wszystko jest już jasne. Zobacz tabelę grupy I
1 godzina temu
"Żenujący błąd". Przyjrzyj się dokładnie
8 godzin temu

















