Żużel. Świst przerwał milczenie po zwolnieniu ze Stali. "Czułem się niepotrzebny"

1 godzina temu
Zdjęcie: Żużel. Świst przerwał milczenie po zwolnieniu ze Stali. Czułem się niepotrzebny


Choć wydawało się to formalnością, to Piotr Świst został zwolniony z Gezet Stali Gorzów dopiero w czwartym tygodniu po powrocie ze zwolnienia lekarskiego. - Czułem, iż nie chcieli mnie koledzy, z którymi znam się od ponad 40 lat - mówi trener.
Idź do oryginalnego materiału