Żużel. Stal przystąpi do meczu z Unią podwójnie osłabiona. "Ból przez cały czas mi nie pozwala"

1 godzina temu
Zdjęcie: Żużel. Stal przystąpi do meczu z Unią podwójnie osłabiona. Ból nadal mi nie pozwala


Nie na takie wieści liczyli kibice Gezet Stali Gorzów tuż przed ważnym meczem z Fogo Unią Leszno. Na torze zabraknie nie tylko Jacka Holdera, ale również Adama Bednara.
Idź do oryginalnego materiału