Żużel. Przełom we Wrocławiu! Zapadła kluczowa decyzja ws. Grand Prix

6 dni temu

Ogromna ulewa mocno pokrzyżowała plany organizatorów na Stadionie Olimpijskim. Po intensywnych pracach nad przygotowaniem toru oraz rozmowach z zawodnikami zapadła decyzja, iż pojadą za niedługo.

Trwają pracę by doprowadzić tor do odpowiedniego stanu. Strażacy wypompowali wodę z zalanego wcześniej parku maszyn. Po ponad dwóch godzinach oczekiwania kibice wreszcie doczekają się ścigania we Wrocławiu.

Nad stolicą Dolnego Śląska przestało padać. O kolejnych wieściach i wydarzeniach związanych z Speedway Grand Prix we Wrocławiu będziemy informować na bieżąco na naszym portalu.

ZOBACZ TAKŻE:

Żużel. Wielka awantura we Wrocławiu! Zmarzlik i reszta nie chcą jechać! – PoBandzie – Portal Sportowy

Idź do oryginalnego materiału