Żużel. Problemy z torem w Pile. "Modliłem się tylko o to, żeby dojechać"
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Żużel. Problemy z torem w Pile. Modliłem się tylko o to, żeby dojechać
Podczas meczu Polonii Piła z Abramczyk Polonią Bydgoszcz zawodnicy walczą więcej z torem, aniżeli z rywalami. - Modliłem się tylko o to, żeby dojechać - wyznał Maksymilian Pawełczak na antenie Canal+.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Żużel. Problemy z torem w Pile. "Modliłem się tylko o to, żeby dojechać"
Powiązane
Wszystko jest już jasne. Zobacz tabelę grupy I
2 godzin temu
"Żenujący błąd". Przyjrzyj się dokładnie
9 godzin temu















