Żużel. Problemy z torem w Pile. "Modliłem się tylko o to, żeby dojechać"
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Żużel. Problemy z torem w Pile. Modliłem się tylko o to, żeby dojechać
Podczas meczu Polonii Piła z Abramczyk Polonią Bydgoszcz zawodnicy walczą więcej z torem, aniżeli z rywalami. - Modliłem się tylko o to, żeby dojechać - wyznał Maksymilian Pawełczak na antenie Canal+.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Żużel. Problemy z torem w Pile. "Modliłem się tylko o to, żeby dojechać"
Powiązane
Oto ćwierćfinały w Poznaniu. Południowcy rozdają karty
51 minut temu
LOTTO Gdynia Sailing Days już od 20 czerwca
58 minut temu
Wyjaśniła się przyszłość objawienia reprezentacji Polski
1 godzina temu

















