Żużel. "Nie czułem żadnej presji". Mamy w Polsce kolejny wielki talent!

2 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. Nie czułem żadnej presji. Mamy w Polsce kolejny wielki talent!


W Rybniku rośnie wielki talent. I nie ma co ku temu żadnych wątpliwości, a wyniki SGP3 tylko to potwierdzają. - Nie czułem żadnej presji - mówił po zawodach Franciszek Szczyrba.
Idź do oryginalnego materiału