Żużel. "Nie czułem żadnej presji". Mamy w Polsce kolejny wielki talent!
2 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. Nie czułem żadnej presji. Mamy w Polsce kolejny wielki talent!
W Rybniku rośnie wielki talent. I nie ma co ku temu żadnych wątpliwości, a wyniki SGP3 tylko to potwierdzają. - Nie czułem żadnej presji - mówił po zawodach Franciszek Szczyrba.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Żużel. "Nie czułem żadnej presji". Mamy w Polsce kolejny wielki talent!
Powiązane
Ferrari zbroi się na Austrię. To zmieni układ sił w F1?
44 minut temu
Święto Morza bez parady żeglarskiej. Co się stało?
1 godzina temu
Polecane
Największy serial Netfliksa w 2026 roku. Widzowie oszaleli
1 godzina temu
Telewizyjna Powiatowa17. odcinek 21
1 godzina temu
















