Żużel. Kolejna klęska WIlków. Stal miała dwóch liderów

2 godzin temu
Zdjęcie: Żużel. Kolejna klęska WIlków. Stal miała dwóch liderów


Kolejny raz można było pomyśleć, iż teraz to już Wilki muszą wygrać. Nic bardziej mylnego, Stal Rzeszów w jedynym sobotnim meczu okazała się lepsza od rywali i zabrała trzy punkty ze sobą. Na jakie noty zasłużyli zawodnicy z tego spotkania?
Idź do oryginalnego materiału