Żużel. "Jesteśmy trochę zniesmaczeni". Okoniewski po porażce Unii
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Żużel. Jesteśmy trochę zniesmaczeni. Okoniewski po porażce Unii
Fogo Unia Leszno poniosła porażkę w piątkowy wieczór w Grudziądzu. Rafał Okoniewski nie ukrywał po meczu zniesmaczenia, iż znów zabrakło czyiś punktów, by odnieść sukces.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Żużel. "Jesteśmy trochę zniesmaczeni". Okoniewski po porażce Unii
Powiązane
Dramat w meczu o awans. Opuścił boisko na noszach
1 godzina temu
Czeska gwiazda błyszczy. Oto skrót meczu o finał
1 godzina temu
Zlatan przejechał się po Norwegach. "Boją się"
1 godzina temu
W 1996 roku pokochała go cała Polska. Tak dziś żyje
3 godzin temu
Egipt - Iran w meczu grupowym MŚ. Relacja na żywo
4 godzin temu
Polecane
Rodzinka.pl - Sezon 9, Odcinek 190: "Aukcja marzeń"
5 godzin temu
















