Żużel. Jest "dzika karta" na Grand Prix Szwecji. Wywalczył to sobie na torze

1 godzina temu
Zdjęcie: Żużel. Jest dzika karta na Grand Prix Szwecji. Wywalczył to sobie na torze


We wtorek (23 czerwca) w Karlstadzie rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Jednocześnie był to turniej, który rozstrzygnął losy "dzikiej karty" na zawody Grand Prix. Wygrał je Kim Nilsson.
Idź do oryginalnego materiału