Zawodnik Fogo Unii Leszno wskoczył do cyklu w miejsce Taia Woffindena i dość niespodziewanie dostał szansę w tak młodym wieku. Od początku podkreślano, iż nie ma to być presja na wyniki, a raczej okazja do nauki i zdobywania doświadczenia, które ma zaprocentować w przyszłości.
Po czterech rundach Nazar Parnicki ma na koncie 10 punktów, a ostatnie dwa występy w Manchesterze zakończył zaledwie jednym „oczkiem”. Mimo dobrych startów w lidze, sam zawodnik nie ukrywa, iż Speedway Grand Prix mocno odbija się na jego dyspozycji mentalnej.
Żużel. Potwierdziły się przypuszczenia! Koszmar Kołodzieja! – PoBandzie – Portal Sportowy
Żużel. Przedpełski wymaga od siebie więcej. „Mam sporo do poprawy” – PoBandzie – Portal Sportowy
– W końcu czułem euforia z jazdy. Po nieudanych występach w Grand Prix trudno było mi przygotować się psychicznie. To wpływa na mnie źle i mi nie pomaga. Rozumiem, iż może zdarzyć się gorszy występ, ale chciałbym, żeby w kolejnych rundach było już lepiej – mówi Parnicki.
Przed młodym Ukraińcem kolejna szansa na przełamanie. Już dziś o 19:00 wystartuje turniej Speedway Grand Prix we Wrocławiu, na torze, który nie jest mu obcy. Transmisja w Eurosporcie 3 oraz na HBO Max, natomiast relację tradycyjnie opublikujemy na naszym portalu.
ZOBACZ TAKŻE:
Żużel. Pres Toruń bez play-off? Korościel komentuje! – PoBandzie – Portal Sportowy
Żużel. Co z kontraktem Thomsena w Stali? Padły ważne słowa! – PoBandzie – Portal Sportowy

6 dni temu















