Żużel. Fatalne wieści! Zawodnik Stali opuścił tor w karetce

6 dni temu

Do zdarzenia doszło w 10. biegu, w którym obok Czecha wystąpili Kevin Małkiewicz, Bartosz Bańbor oraz Maksymilian Pawełczak. Junior Stali upadł na tor w Pilźnie w bardzo nieprzyjemny sposób.

Adam Bednar natychmiast otrzymał pomoc medyczną. Następnie został zabrany karetką, którą opuścił stadion i udał się do szpitala. Tam przejdzie szczegółowe badania, które wykażą, czy doznał poważniejszych obrażeń.

Będziemy na bieżąco informować o stanie zdrowia czeskiego zawodnika, gdy tylko pojawią się nowe informacje. Adamowi Bednarowi życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i mamy nadzieję, iż skończy się jedynie na strachu.

ZOBACZ TAKŻE:

Żużel. Grand Prix nie pomaga Parnickiemu? Wskazał powód! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Kurtz odjedzie Zmarzlikowi? Tak typuje podium SGP we Wrocławiu – PoBandzie – Portal Sportowy

Idź do oryginalnego materiału