Żużel. Ależ on to wymyślił! Gwiazda ogłosiła kontrakt w trakcie Grand Prix!

6 dni temu

Duńczyk jest liderem „Gołębi” i prowadzi ich do największego sukcesu w historii klubu. Przychodząc w roli strażaka, aby zgasić pożar po kontuzji Jasona Doyle’a, okazał się objawieniem ligi wraz z Benem Cookiem. Potem jednak wydarzyło się coś, czego się nie spodziewano. 34-latek pojechał jeszcze lepszy sezon i awansował do Speedway Grand Prix. Podczas tegorocznej kampanii nikogo nie dziwi już, iż Jepsen Jensen jest piątym zawodnikiem według rankingu PGE Ekstraligi ze średnią 2,174 pkt/bieg.

Żużel. Fatalna kraksa trzech gwiazd! Lider Stali ucierpiał najmocniej

Żużel. Wielka awantura we Wrocławiu! Zmarzlik i reszta nie chcą jechać!

Żużel. We Wrocławiu wołają… elektryka! Wyjechali na tor i jest kolejny problem!

Sam zawodnik stał się łakomym kąskiem dla klubów gotowych zapłacić wielką kasę. Dużo mówiło się o Falubazie, gdzie kiedyś jeździł. Sympatycy „Motomyszy” muszą obejść się jednak smakiem, ponieważ stały uczestnik cyklu Speedway Grand Prix poszedł śladem Roberta Kościechy i postanowił ogłosić pozostanie w Grudziądzu na kolejne dwa sezony, jednak wybrał na to jubileuszową rundę we Wrocławiu, która była dokładnie trzysetną odsłoną zmagań. Nie było to jednak zwykłe przemówienie, ale okolicznościowy kevlar, na którym było napisane „2027-2028 we ride together” oraz logiem GKM-u Grudziądz.

ZOBACZ TAKŻE:

Idź do oryginalnego materiału