Zmiany w Lidze Mistrzów. Ważna informacja dla Polaków. Wszystko już jasne
Zdjęcie: Piłkarz ręczny ORLEN Wisły Płock z piłką w ręce podczas akcji przeciwko zawodnikom w żółtych strojach.
Wyjątkowo jednostronny przebieg miały spotkania o złoto w ORLEN Superlidze. Industria Kielce wreszcie przełamała play-offową niemoc przeciwko ORLEN Wiśle i została nowym mistrzem kraju. Nagrodą za triumf było między innymi otrzymanie miejsca w kolejnej edycji Champions League. Dziś poznaliśmy natomiast decyzję europejskich działaczy dotyczącą występu ekipy z województwa mazowieckiego. "Nafciarze" mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ także wezmą udział w edycji, która zapoczątkuje rewolucję.

2 godzin temu














