Zmarzlik stracił w Manchesterze pozycję lidera Grand Prix

3 tygodni temu
Zdjęcie: /Darek Delmanowicz /PAP


Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w żużlowej Grand Prix w Manchesterze, czwartej rundzie mistrzostw świata. Wygrał Australijczyk Brady Kurtz i to on objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Polak, który do tej pory był liderem, spadł na drugie miejsce.
Idź do oryginalnego materiału