Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice
Zdjęcie: Złamał nogę na MŚ. Coś pięknego, jak przywitali go kibice
18 czerwca Ismael Kone doznał makabrycznej kontuzji w meczu mistrzostw świata 2026 z Katarem. Po złamaniu nogi przeszedł operację i czeka go długa przerwa. Sześć dni po koszmarze wrócił na stadion w Vancouver. Na wózku inwalidzkim.

2 godzin temu






![Tak gra 18-letni Bośniak. Zobacz efektownego gola [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c3547649808_73870609.jpg)







