Zakończone zmagania w Pucharze Polski w Kielcach

archery.pl 1 miesiąc temu

W niedzielę zakończyły się trzydniowe zmagania zawodniczek i zawodników w ramach III Rundy Pucharu Polski Seniorów, III Rundy Pucharu Polski Juniorów w łucznictwie.

W tej odsłonie Pucharu Polski Seniorów najlepsza okazała się Maria Małolepsza z Mazowsza Teresin, która zwyciężyła w finale z Natalią Leśniak 6:2, wsród mężczyzn wygrał Igor Pepel z Jedynki Kórnik, który pokonał klubowego kolegę Kajetana Ratajczaka 7:1.

8. Nikodem Marszalik MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

W III Rundzie Pucharu Polski Juniorów w rankingu WA 1400 + 2 x 70 metrów wśród juniorek finiszowała Weronika Stoma KSŁ Mewa Kołobrzeg nad Aleksandrą Ozdobą SŁ Marymont Warszawa, trzecie miejsca zajęła Gabriela Kica SŁ Achilles Dobczyce.

Wsród juniorów najlepszy był Karol Rokita KS Stella Kielce, który zwyciężył nad Igorem Pepelem UKS Jedynka Kórnik, trzecie miejsce zajął Jerzy Sputo SŁ Marymont Warszawa.

podium juniorek od lewej Aleksandra Ozdoba, Weronika Stoma, Gabriela Kica, Tacjana Matuszek, Anna Kołodziejczyk, Alicja Zygmunciak, Polina Zvierieva, Zuzanna Ławicka
podium juniorów: od lewej: Igor Pepel, Karol Rokita, Jerzy Sputo, Jakub Czapliński, Karol Bartoszek, Jakub Bąk, Kacper Kałuża, Łukasz Patlewicz