Wojciech Smuda i Karol Goralczyk wystąpili w meczach reprezentacji Polski U-15

rakow.com 1 tydzień temu

W ramach ostatniego zgrupowania kadra Marcina Włodarskiego uczestniczyła w turnieju towarzyskim na Słowacji. Kolejne występy w reprezentacji Polski U-15 zaliczyli Wojciech Smuda i Karol Goralczyk.

W poniedziałek Polacy pokonali 5:2 Finlandię. Karol Goralczyk wyszedł na boisko w pierwszym składzie i rozegrał pełne 80 minut spotkania. Wojciech Smuda pojawił się na murawie od początku drugiej połowy.

Dzień później rywalem Polaków były Węgry i ta rywalizacja zakończyło się remisem 1:1. Karol Goralczyk spędził mecz na ławce rezerwowych, a Wojciech Smuda wszedł na boisko w 52. minucie.

Ostatni mecz Polacy rozegrali w czwartek, 9 maja. Biało-Czerwoni odnieśli drugie zwycięstwo, pokonując 5:1 Słowację. Karol Goralczyk ponownie spędził mecz na ławce rezerwowych. Wojciech Smuda wszedł na boisko w 60. minucie.

Polacy zajęli w turnieju pierwsze miejsce.