Jedyna reprezentantka Polski w łucznictwie na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, Wioleta Myszor z LKS Łucznik Żywiec, odpadła z turnieju olimpijskiego w 1/16 finału, przegrywając z reprezentantką Indii, Bhajan Kaur, 0:6. W pierwszej rundzie Myszor sprawiła, iż serca polskich kibiców mocniej zabiły, wygrywając z inną zawodniczką z Indii, Ankitą Bhakat, 6:4. W rundzie kwalifikacyjnej Polka zajęła 54. miejsce, a Bhakat 11. Myszor po pierwszym secie prowadziła 2:0, ale dwa kolejne wygrała jej rywalka i zrobiło się 2:4. W czwartej i piątej partii znów jednak lepsza była reprezentantka klubu LKS Łucznik Żywiec. Ten pojedynek stał na bardzo dobrym poziomie sportowym i długo pozostanie w naszej pamięci. Warto przypomnieć, iż 17. miejsce Wiolety Myszor to najlepszy wynik polskich łuczniczek od Igrzysk Olimpijskich w Pekinie















![Rafel Fiziev efektownie kończy Torresa. Wielkie zwycięstwo „Atamana” u siebie! [WIDEO]](https://mma.pl/media/uploads/2026/06/Rafael-Fiziev.jpg)








