Wimbledon: Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie

1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: REUTERS/Heiko Becker


Iga Świątek poznała pierwszą rywalkę w tegorocznym Wimbledonie. Losowanie ułożyło się dla niej korzystnie. Polka trafiła do przeciwnej części drabinki niż Aryna Sabalenka. Mananchaya Sawangkaew będzie rywalką Mai Chwalińskiej. Wiadomo także, z kim zagrają pozostałe reprezentantki Polski.
Idź do oryginalnego materiału