Wilfredo Leon zamieścił wpis. Wystarczyło kilka słów
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Wilfredo Leon
Bogdanka LUK Lublin przegrała 1:3 z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Dzień po meczu wpis na Instagramie zamieścił Wilfredo Leon. "Jeszcze wierzymy, jeszcze walczymy" — napisał i pokazał zdjęcie.
- Strona główna
- Siatkówka
- Wilfredo Leon zamieścił wpis. Wystarczyło kilka słów
Powiązane
Uraz polskiego siatkarza. PZPS ogłasza
4 godzin temu
Polecane
GKS Bełchatów rozstał się z kolejnymi piłkarzami!
36 minut temu
Popecki mistrzem i wicemistrzem Polski w sumo
1 godzina temu
Dzień Medialny Lecha Poznań – briefing i trening
1 godzina temu
Nowy kompleks sportowy przy SP 1
1 godzina temu











![Nowe twarze i zasłużeni mistrzowie – Gala Nagród Kultury w Tarnowie [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/gala-miasta-tarnow-2026-fot.-artur-gawle0013.jpg)





