W Seattle odbędzie się "Mecz Równości". Zagrają w nim... Egipt i Iran
Zdjęcie: /Shutterstock
FIFA zdecydowała, iż podczas mundialowego „Meczu Równości” w Seattle kibice będą mogli wnosić tęczowe flagi. Tak się złożyło, iż spotkanie to rozegrają dwa kraje, w których homoseksualizm jest surowo karany – Iran i Egipt. Państwa te już po losowaniu...

1 godzina temu








![Taką kwotę zebrano podczas festynu dla Jasia. "Przełamaliśmy barierę niemożliwego!" [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dsc04797_normal.jpg)






