Kilkunastoosobowa grupa młodych chłopaków w wieku od trzynastu do szesnastu lat próbowała zorganizować uliczną konfrontację na południu Gdańska. Ustawka w Gdańsku jednak się nie udała. Zamiast meczu orlikowego doszło do interwencji policji. Znaleziono u nich pałki teleskopowe, gaz pieprzowy i alkohol. Sprawą zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich. Trzy fakty, które trzeba znać: Gdańsk Południe jak ring bokserski To miał być zwykły mecz w lidze orlikowej, rozgrywany między lokalnymi drużynami. Jednak zamiast piłek i koszulek, kilkunastu uczestników miało ze sobą ochraniacze na szczęki, kominiarki, pałki teleskopowe i petardy. Ulica Wieżycka w Gdańsku zamieniła się w miejsce przypominające scenę z
Ustawka w Gdańsku. 13-latkowie z bronią i alkoholem
wbijamszpile.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Sporty walki
- Ustawka w Gdańsku. 13-latkowie z bronią i alkoholem
Powiązane
Polecane
Supergirl - recenzja filmu DC
2 godzin temu
Supergirl - galeria z filmu
2 godzin temu
Szykujcie mnóstwo kasy na PlayStation 6. Tanio już było
2 godzin temu
Te 4 gry muszę jeszcze sprawdzić, zanim wyjdzie GTA 6
3 godzin temu








![Rafel Fiziev efektownie kończy Torresa. Wielkie zwycięstwo „Atamana” u siebie! [WIDEO]](https://mma.pl/media/uploads/2026/06/Rafael-Fiziev.jpg)






![Gwiazdy serialu „Ranczo” w Rzekuniu! Kabaret KaŁaMasz rozbawił publiczność [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731334501_2568328760280126_441135593275168421_n.jpg)

