UFC on ESPN 55: Bogdan Guskov ustrzelił Spanna podbródkowym a potem zasypał go gradem ciosów [WIDEO]

Bogdan Guskov (16-3) znokautował Ryana Spanna (21-10) w drugiej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 55 w Las Vegas.

Po kilkudziesięciu sekundach rozpoznania Spann zainicjował akcję zapaśniczą. Przy okazji zaatakował jednak kolanem w okolice krocza. Po krótkiej przerwie walkę wznowiono w tej samej pozycji, gdyż sedzia zdecydował, iż nie było faulu. Po chwili jednak Amerykanin zaatakował ponownie i znowu mieliśmy krótką przerwę. Po kilkudziesięciu sekundach rywalizacji w stójce Spann użył haczenia i obalił rywala. “Superman” przeszedł do pozycji bocznej, potem do dosiadu a w końcu za plecy rywala. Spann starał się przełożyć rękę pod brodą przeciwnika. Poza tym próbował też naciskówki i atakował ciosami.

Guskov w drugiej rundzie zaczął trafiać mocnymi obszernymi ciosami. Spann również był jednak w stanie mu odpowiedzieć. Uzbek pochodzenia rosyjskiego trafił potężnym podbródkowym, po którym rywal się przewrócił. “Czarevitch” ruszył do dobitki i zasypał rywala gradem ciosów. W końcu sędzia Herb Dean przerwał walkę.

Lex Luthor stops Ryan "Superman" Spann. Could have been stopped sooner. Welcome to the Top 15, Bogdan Guskov #UFCVegas91 pic.twitter.com/PAdc1D3QIo