Transmisja SGP Niemiec (10.06): Gdzie oglądać zmagania żużlowe?

3 miesięcy temu

Najlepsi żużlowcy świata przystąpią w ten weekend do kolejnych zawodów, gdzie będą walczyć o punkty w klasyfikacji generalnej elitarnego cyklu. Najbliższe Speed Grand Prix odbędzie się w Niemczech, a dokładniej w Teterow. Kto okaże się najlepszy? Gdzie oglądać SGP Niemiec 2023?

SGP Niemiec 2023
10.06.2023, 19:00

SGP Niemiec 2023: Gdzie oglądać? Transmisja

Zmagania podczas Speed Grand Prix w Niemczech rozpoczną się w sobotę, 10 czerwca o godzinie 19:00. Rywalizację będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu Extra, a także na internetowej platformie Player.

SGP Niemiec 2023. Zmarzlik w gronie faworytów

W sobotę o godzinie 13:00 odbyły się kwalifikacje przed SGP Niemiec. Najlepszy okazał się Daniel Bewley, na drugim miejscu uplasował się Jack Holder, natomiast trzecia lokata przypadła Bartoszowi Zmarzlikowi. Na kolejnych miejscach znaleźli się m.in. Robert Lambert, Mikkel Michelsen, Martin Vaculik czy Fredrik Lindgren.

Dan Bewley zwycięzcą kwalifikacji w Teterowie

Speedway Grand Prix Niemiec o 19 w Eurosporcie Extra w Playerze#FIMSpeedwayGP #GermanSGP pic.twitter.com/5BEfzWrqq2

— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) June 10, 2023

Po raz kolejny niezbyt dobrze zaprezentował się Patryk Dudek, który wykręcił najgorszy czas. Z niespecjalnie udanej strony pokazali się także Anders Thomsen czy Maciej Janowski. Trudno więc wierzyć w to, iż w czasie zawodów pokażą lepszą jazdę.

Najlepsi żużlowcy będą rywalizować na torze w niemieckim Teterow, gdzie zawodnicy rozgrywane są od relatywnie niedługiego czasu. Po raz pierwszy zmagania w elitarnym cyklu odbyły się tam w 2016 roku, kiedy to triumfował Jason Doyle, przed Bartoszem Zmarzlikiem i Gregiem Hancockiem.

Stambuł i pamiętne finały europejskich pucharów. Inter i Manchester zapiszą się w historii

Idź do oryginalnego materiału