Tijuana dobrze rozpoczyna Apertura 2024 od zwycięstwa nad Queretaro u siebie

ochrona24.info 2 miesięcy temu

Po raz pierwszy wystąpił w roli trenera reprezentacji narodowej Xolos Tijuana i Juan Carlos Osorio Wpisał zwycięstwo Pierwszy dzień La Corregidora zanim Białe koguty w Queretaroz czyimi celami Carlosa Gonzaleza i Domingo Blanco.

Pierwsze minuty meczu toczyły się raz za razem, przy okazjach obu drużyn, a przede wszystkim wielu błędach w obronie i błędach, które z łatwością mogły zakończyć się bramką. W miarę upływu czasu Xolos zaczęli dominować nad piłką, stale znajdując się przed bramką Gallos.

W 20. minucie drużyna Border strzeliła pierwszego gola wieczoru dzięki oszałamiającej bramce Strzał z połowy obrotu autorstwa Carlosa Gonzalezaktóry do tego czasu był najrówniej grającym zawodnikiem swojej drużyny.

Pod koniec pierwszej połowy gwatemalskim napastnikiem jest miejscowy napastnik Rubio Rubin Musiało Opuścił mecz z powodu kontuzjiWięc zajął jego miejsce Ronaldo Cisnerosaktóry po raz pierwszy wystąpił w koszulce Queretaro.

W drugiej połowie miejscowi pokazali lekką poprawę, częściej posiadali piłkę i czynili to od 62. minuty. Federico Lertura Stwierdzono, iż jest włączony Samuela Sosyzaznaczając 1-1.

Niestety dla tych, którzy je prowadzą Mauro Gerke’aZespół Border gwałtownie odzyskał prowadzenie dzięki bramce Domingo Blanco. Od tego momentu Queretaro nie był już w stanie stworzyć klarownych sytuacji pod bramką. Antonio Rodrigueza.

Dzięki temu wynikowi drużyna prowadzona przez Juana Carlosa Osorio zdobywa pierwsze trzy punkty w tym sezonie. W kolejnej rundzie zmierzą się z Guadalajarą, a z kolei z Queretaro Ameryka.

Możesz być także zainteresowany: Czy turniej już się rozpoczął? Puebla pokonuje Santosa rzutem karnym w stylu panenki w dogrywce