“Szpila” podsumował walkę z Pudzianem na PGE Narodowym: Nie było ani chwili zagrożenia

3 miesięcy temu

Artur Szpilka podsumował swoją walkę z “Pudzianem”, do której doszło na minionej gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym w Warszawie. Tam “Szpila” wygrał starcie przez nokaut w drugiej rundzie, ale w pierwszej odsłonie miał nie lada problemy.

Przynajmniej tak się zdawało, kiedy to Pudzianowski zdobył dosiad i z pozycji dominującej próbował okładać pięściarza młotkami z góry. Jednak Szpilka jego napór przetrwał, dotrwał do końcowego rundę gongu, a w drugiej odsłonie zrobił to:

Pure emotions! 🇵🇱 @szpilka_artur's corner reaction to his win over Mariusz Pudzianowski! XTB #KSWColosseum2 pic.twitter.com/SIOIwsC2wu

— KSW (@KSW_MMA) June 7, 2023

“Szpila” podsumował walkę z Pudzianem na PGE Narodowym: Nie było ani chwili zagrożenia

W programie Koloseum na Polsat Sport, Artur Szpilka podsumował swój występ przeciwko Mariuszowi Pudzianowskiemu.

Co ciekawe, pięściarz twierdzi, iż w parterze choćby przez chwilę nie czuł się zagrożony:

“Trenowałem z zawodowcami i wiedziałem, jak się zachować. choćby gdy rywal przyjmie pozycję dominującą, to nie jest mu łatwo trafić mnie ciosami. Czułem w walce z Mariuszem, iż spinał mięśnie nóg i chciał mnie kontrolować. Jego uderzenia nie dochodziły jednak do mojej głowy, były niecelne.

Daję słowo: nie było ani chwili zagrożenia. Raz dostałem w oko łokciem, ale nie było to szczególnie mocne. Pomyślałem, iż wcale nie jest taki silny.”

Zobacz także:

Chael Sonnen krytycznie o walce Błachowicz-Pereira: Mamy tutaj do czynienia z dwoma narcyzami! Co wy na to?

Chael Sonnen (30-17-1) weteran największej organizacji na świecie niewątpliwe zaskoczył swoją ostatnią wypowiedzią. Amerykanin krytycznie wypowiedział się o zestawieniu w kategorii półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem (29-9-1), a Alexem Pereirą (7-2). Dużo na to wskazuje, iż będzie to eliminator do walki o pas w wadze półciężkiej. Starcie odbędzie się dwudziestego siódmego lipca na gali UFC 291.

Amanda Nunes powinna zakończyć karierę? Zaskakujące słowa zawodnika UFC!

Anthony Smith (36-18) nie przestaję zaskakiwać! Co prawda w wywiadach, bo w klatce ostatnio mu nie idzie. Weteran UFC uważa, iż Amanda Nunes (22-5) powinna rozważyć zakończenie kariery!

Idź do oryginalnego materiału