Świątek rozbiła Osakę. Po meczu pojawił się komunikat organizatorów
Zdjęcie: Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału WTA 1000 w Rzymie
Iga Świątek kolejny raz w swojej karierze dotarła do ćwierćfinału turnieju WTA 1000 w Rzymie. W meczu o 1/4 finału nasza gwiazda nie dała żadnych szans Naomi Osace. Polka wygrała 6:2, 6:1. Po meczu pojawiły się dwa komunikaty organizatorów imprezy. "Oświadczenie" - czytamy na Twitterze.

1 miesiąc temu



![Porażka w Halle. Hurkacz poza turniejem po trzysetowym boju [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MXVQ5NCQN6VUP-C461.jpg)






