Skandal w finale baraży. Piłkarze pobici po meczu
2 godzin temu
Zdjęcie: Skandal w finale baraży. Piłkarze pobici po meczu
Po końcowym gwizdku w meczu Gromu Nowy Staw z Polonią Chodzież na boisko wbiegli chuligani. Czterech piłkarzy gości odniosło obrażenia, a bramkarz stracił przytomność. Zdarzenie wyjaśnia policja.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Skandal w finale baraży. Piłkarze pobici po meczu
Powiązane
Wiadomo, kto wręczy trofeum zwycięzcy mundialu
55 minut temu
Na to pozwolono piłkarzom Curacao. "To dość wyjątkowe"
1 godzina temu
Zwariował po golu Ronaldo. Nagle przeskoczył przez barierkę
1 godzina temu
Nowy bramkarz Motoru. To on ma zastąpić Brkicia
1 godzina temu
Kobieta poprowadzi mecz Niemiec na MŚ. "Imponująca kariera"
1 godzina temu
Polecane
Tłumy na spotkaniu Zastalu z kibicami!
1 godzina temu
Paweł Papaj: to nie będą zawodnicy z pierwszych stron gazet
1 godzina temu
Piła. RZEKA SŁÓW – literatura, która płynie do ludzi
1 godzina temu
Korona potwierdziła zatrudnienie Filipa Raczkowskiego
2 godzin temu
Artur Bożyk ponownie trenerem Orląt Radzyń Podlaski
2 godzin temu
MECZ NA SZCZYCIE BEZ ROZSTRZYGNIĘCIA
2 godzin temu
Jarmark Kujawski - Noc Kupały.
2 godzin temu
Powitanie Lata w Mroczy
2 godzin temu

















