Skandal w finale baraży. Piłkarze pobici po meczu

2 godzin temu
Zdjęcie: Skandal w finale baraży. Piłkarze pobici po meczu


Po końcowym gwizdku w meczu Gromu Nowy Staw z Polonią Chodzież na boisko wbiegli chuligani. Czterech piłkarzy gości odniosło obrażenia, a bramkarz stracił przytomność. Zdarzenie wyjaśnia policja.
Idź do oryginalnego materiału