Siatkarze przegrywali, Grbić wychodził z siebie. Tie-break w meczu Polaków
Zdjęcie: Bartłomiej Lemański i drugi siatkarz Polski w zielonych strojach podczas meczu z Turcją na boisku.
Piąty z rzędu tie-break polskich siatkarzy w Lidze Narodów. W drugim meczu w Gliwicach "Biało-Czerwoni" ponownie musieli gonić rywali, ale potem sami dali się złapać Turkom w czwartym secie. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia grali nierówno i w drużynie Serba wciąż nie wszystko funkcjonuje tak, jak należy. Emocji w czwartek było za to mnóstwo, podobnie jak dyskusji z sędziami. Ostatecznie tę batalię 3:2 wygrali Polacy. To ich czwarte zwycięstwo w tym sezonie.

1 godzina temu










![Taką kwotę zebrano podczas festynu dla Jasia. "Przełamaliśmy barierę niemożliwego!" [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dsc04797_normal.jpg)



