Rozpacz po odpadnięciu z MŚ 2026. Od razu znaleźli winnego: zniszczył futbol

1 godzina temu
Zdjęcie: Marcelo Bielsa


"Bielsa zniszczył tożsamość Urugwaju, piłkarze zdradzili swoją historię, a liderzy stali się zakładnikami tego, co podpisali" — piszą dziennikarze "El Observador". Po porażce Urugwaju z Hiszpanią i odpadnięciu z MŚ 2026 w tamtejszych mediach zrobiło się wyjątkowo gorąco.
Idź do oryginalnego materiału