Reprezentant Polski odchodzi z PlusLigi. Jego nowy klub od lat stawia na Polaków

2 godzin temu
Zdjęcie: Reprezentant Polski odchodzi z PlusLigi. Jego nowy klub od lat stawia na Polaków


Po zaledwie roku spędzonym w Kędzierzynie-Koźlu na transfer zdecydował się Mateusz Czunkiewicz. Reprezentant Polski trafi do środowiska przyjaznego Biało-Czerwonym. Jego nowym klubem zostało niemieckie VfB Friedrichshafen.
Idź do oryginalnego materiału