Reprezentant Polski odchodzi z PlusLigi. Jego nowy klub od lat stawia na Polaków
Zdjęcie: Reprezentant Polski odchodzi z PlusLigi. Jego nowy klub od lat stawia na Polaków
Po zaledwie roku spędzonym w Kędzierzynie-Koźlu na transfer zdecydował się Mateusz Czunkiewicz. Reprezentant Polski trafi do środowiska przyjaznego Biało-Czerwonym. Jego nowym klubem zostało niemieckie VfB Friedrichshafen.

2 godzin temu




![Niespodzianka goni sensację! TOP 3 zaskoczenia VNL siatkarek 2026 [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MY8SI7EG1RTSK-C461.jpg)










