Raport wypożyczeń: Pełne mecze Łukasza Kabaja

rakow.com 1 miesiąc temu

Jak co tydzień, mamy dla Was raport z ostatnich kilku dni, w którym prezentujemy, jak spisywali się nasi zawodnicy przebywający na wypożyczeniach w ostatniej kolejce ligowej.

W środę, zaległości z 1. kolejki rozgrywek 2 Ligi nadrabiała Wisła Puławy z Łukaszem Kabajem w składzie. Nasz zawodnik rozegrał pełny mecz przeciwko rezerwom Zagłębia Lubin, w którym gospodarze z województwa lubelskiego wygrali, 5:1. Kolejny występ Łukasza od pierwszego do ostatniego gwizdka miał miejsce w niedzielę. Wisła ponownie była górą, a na placu boju pozostawiła Olimpię Elbląg pokonując ją, 3:2.

W piątkowy wieczór, Skra Częstochowa uległa u siebie Pogoni Grodzisk Mazowiecki, 0:2. Do 78. minuty w barwach gospodarzy wystąpił Oliwier Kucharczyk. Dzień później, GKS Jastrzębie przegrał z Polonią Bytom, 2:4, a przed startem drugiej połowy na placu gry pojawił się Kacper Masiak. W niedzielę natomiast swój mecz rozegrał KKS 1925 Kalisz. Drużyna z województwa wielkopolskiego pokonała na wyjeździe Chojniczankę Chojnice, 1:0, a Mateusz Andruszko wystąpił przez 87 minut.