Raport wypożyczeń: Debiut Muhameda Šahinovicia

rakow.com 1 miesiąc temu

Jak co tydzień zaglądamy na boiska, gdzie swoje występy w weekend zanotowali zawodnicy Rakowa przebywający na wypożyczeniach do innych klubów.

W barwach Zemplína Michalovce zadebiutował Muhamed Šahinović, który przed startem drugiej połowy meczu z KFC Komárno zastąpił Patrika Lukáča. Drużyna z bośniackim bramkarzem w składzie pokonała na wyjeździe swoich rywali, 3:1, a Muhamed musiał wyciągać piłkę z siatki po wykorzystanym rzucie karnym w doliczonym czasie gry.

Kolejne spotkanie w barwach ekstraklasowej Stali Mielec zanotował Jakub Mądrzyk. Mielczanie ulegli w piątek Lechowi Poznań, 0:2. Tego samego dnia, swój wyjazdowy mecz w rozgrywkach 2 Ligi rozegrał KKS 1925 Kalisz z Mateuszem Andruszką. Nasz zawodnik opuścił boisko w 62. minucie, a jego zespół pokonał Olimpię Grudziądz, 1:0.

W sobotę rozegrano 2 mecze 2 Ligi z udziałem piłkarzy wypożyczonych z Rakowa. W Puławach, miejscowa Wisła wygrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 2:1, a pełne 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał Łukasz Kabaj. Takim samym wynikiem zakończyło się starcie Skry Częstochowa z GKS-em Jastrzębie, gdzie od pierwszego do ostatniego gwizdka w częstochowskim zespole wystąpił Oliwier Kucharczyk.