Raiders kontra Browns: wyniki na żywo, najważniejsze momenty i aktualizacje, tydzień 4

2 godzin temu

Las Vegas Raiders odnieśli drugie zwycięstwo w kampanii 2024, pokonując Cleveland Browns wynikiem 20-16.

Wzrost Raiders o 20 punktów w drugiej i trzeciej kwarcie katapultował drużynę do zaciętego zwycięstwa na własnym boisku. W ataku nie było zbyt dobrze, ale wystarczyło, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Z drugiej strony obrona była niesamowita i odrzuciła atak po tym, jak Cleveland zdobył dziesięć punktów w pierwszej kwarcie.

Dwa przyłożenia Raiders w tym meczu były wynikiem ataków z dystansu, a Tre Tucker i DJ Turner znaleźli się na ziemi. Las Vegas rzuciło się na 152 jardy przy 5,2 jardach na prowadzenie, a Alexander Mattison uzyskał 60 jardów na pięciu prowadzących.

Największym przegranym dnia dla Raiders był Zamir White, który notował średnio 2,9 jarda na prowadzenie i popełnił błąd w pierwszej akcji czwartej kwarty, co doprowadziło do zdobycia gola i zdobycia przyłożenia. Jego miejsce startowe jest poważnie zagrożone.

Obrona utrudniała życie Deshaunowi Watsonowi, zdobywając w sumie trzy worki i 11 trafień rozgrywającego, a przechwyt przechwycił Tre’von Moehrig. Obrona Patricka Grahama pokazała się bez Maxxa Crosby’ego, prowadząc Las Vegas do decydującego zwycięstwa nad Cleveland.

Czwarta kwarta

19:15 – Deshaun Watson zostaje zwolniony przez Charlesa Snowdena w czerwonej strefie, a próba powrotu Brownsów kończy się fiaskiem. Raiders przełamują się po zwycięstwie u siebie 20-16 i prowadzą do stanu 2-2. Z drugiej strony Browns spadają do 1-3, a ich sezon jest w rozpaczy.

19:05 – Negatywne uderzenie Zamira White’a i nieudolne podanie Gardnera Minshewa zakończyły się trzypunktową stratą dla Raiders. Cleveland przejmuje prowadzenie na 3:17 przed końcem na własnej linii 31 jardów i traci cztery punkty.

19:03 – Browns wypadają trzy razy i odpadają po trzeciej próbie, której Watson nie dokończył, przeznaczonej dla Jerry’ego Jeudy’ego. Raiders przejmą kontrolę na linii 20 jardów po łódce.

18:57 – Raiders przegrywają po dobrej akcji otwierającej Alexandra Mattisona. Po łódce Browns przejmą kontrolę na własnej linii 10 jardów. Strażnik Dylan Parham nie był obecny na tym przejeździe z powodu kontuzji.

18:53 – Po biegu na 18 jardów Mattisona, obrońca Brownsa, Martin Emerson, upadł z powodu kontuzji i udał się do niebieskiego namiotu, według Zac Jackson z Athletic.

18:51 – Browns nie mogli się otrząsnąć po rzucie Harrisa za trzymanie piłki i odbili piłkę. jeżeli Cleveland przegra ten mecz, unieważnione przyłożenie Amari Cooper będzie zagraniem, na które wielu zwróci uwagę. Najbliżsi rozpoczną jazdę na linii 20 jardów.

18:49 – Przyłożenie Amari Coopera z 82 jardów zostało anulowane przez karę za trzymanie środkowego Nicka Harrisa.

AMARI COOPER 80+ YARD PRZYŁOŻENIE ODWOŁANE Z POWODU WSTRZYMANIA PRZESTĘPSTWA BROWNÓW pic.twitter.com/p8yL9ItoX9

— Arye Pulli (@AryePulli) 29 września 2024 r

18:45 – Po dobrych uzupełnieniach dla Meyersa i Bowersa, Minshew został zwolniony przez Mylesa Garretta po trzeciej próbie. Browns rozpoczną kolejne posiadanie piłki na linii 5 jarda po puntu.

18:40 – Jak poinformowało radio Raiders, Tyreik McAllister udał się do szatni po mocnym uderzeniu po kopnięciu

Najeźdźcy 20, Brownowie 16

18:35 – Brownowie mają życie! Isaiah McGuire zmusił Zamira White’a do faulu, a Rodney McLeod podniósł piłkę i skierował ją do pola punktowego. Dustin Hopkins nie zdobył dodatkowego punktu.

ZDOBYTE I PUNKTOWANE #CLEvsLV w CBS i NFL+ pic.twitter.com/67Wen6WeF2

— Cleveland Browns (@Browns) 29 września 2024 r

Trzecia kwarta

18:27 – Ofensywa Brownsów jest zupełnie nie na miejscu. Po pierwszej próbie linia ofensywna Clevelanda całkowicie się załamała, pozwalając na dwa worki na podjeździe. Bezpieczeństwo Raiders Isaiah Pola-Mao i biegacz krawędziowy Janarius Robinson podliczyli worki, a Las Vegas przejmuje kontrolę na linii 24 jardów po łódce

18:23 – Jak poinformowało radio Raiders, obrońca Jakorian Bennett powrócił do gry w barwach Raiders.

Najeźdźcy 20, Brownowie 10

18:19 – DJ Turner zabiera samolot do domu i daje Raidersom dwupunktową przewagę! Las Vegas zdobyło 20 punktów bez odpowiedzi!

WŁĄCZ NAS DJ #CLEvsLV | @paramountplus pic.twitter.com/GZIPKgHSYL

— Las Vegas Raiders (@Raiders) 29 września 2024 r

18:18 – Interferencja podań, przyjęcie Jakobiego Meyersa z 13 jardów i kolejne długie dośrodkowanie Mattisona sprawiły, iż Raiders znaleźli się w czerwonej strefie.

18:10 – Obiecująca akcja Clevelanda kończy się katastrofą, gdy Amari Cooper perfekcyjnie podaje Deshauna Watsona, a Tre’von Moehrig zmusza go do przechwytu! Narożnik Raiders Jakorian Bennett doznał kontuzji podczas jazdy.

KOŃCÓWKI DO T’MO#CLEvsLV | @paramountplus pic.twitter.com/8F6XR8F5EX

Najeźdźcy 13, Brownowie 10

18:02 – Raiders zatrzymują się w czerwonej strefie, a Carlson trafia swojego drugiego gola z gry tego dnia i daje Las Vegas prowadzenie.

18:00 – Długie podanie Jakobiego Meyersa, brutalne potraktowanie przechodnia Brownów i uderzenie Harrisona Bryanta z Minshew sprawiły, iż Raiders znaleźli się w czerwonej strefie.

Drugi kwartał

Browns 10, Raiders 10

17:42 – Pierwsza połowa kończy się nudno, gdy Minshew klęka po tym, jak zespół Raiders utknął w martwym punkcie z powodu zwolnienia Mylesa Garretta. Obie drużyny zaliczyły dobre i złe zagrania, ale do przerwy wszyscy remisowaliśmy.

17:35 – Po kilku uzupełnieniach dla Jerry’ego Jeudy’ego, obiecująca jazda Brownsów utknęła w martwym punkcie na 40-jardowej linii Raiders. Las Vegas przejmuje kontrolę na linii 4 jarda po rzucie łodzią na 1:20 przed końcem pierwszej połowy.

17:23 – Po kilku podaniach do Jakobiego Meyersa i Tuckera oraz długiej serii Alexandra Mattisona, debiutant Jackson Powers-Johnson popełnił kosztowny rzut karny za trzymanie piłki na terytorium Brownsa. Daniel Carlson trafił z 52. bramki i na niecałe trzy minuty przed końcem pierwszej połowy wyrównał.

17:14 – Obrona Raiders wymusza trójkę, ponieważ Watsonowi i Brownom nie udało się wygenerować żadnego ataku.

17:12 – Według Vincenta Bonsignore z drużyny „Jack Jones wrócił na boisko”. Czasopismo z recenzjami Las Vegas

Browns 10, Raiders 7

17:08 – Przejażdżka Tre Tuckera! Tucker przejmuje prowadzenie na odwrocie i umieszcza Raiders na szachownicy! Zrównoważony przejazd po przyziemieniu z Las Vegas.

The @Raiders wyciąganie sztuczek dla TD!

: #CLEvsLV w CBS/Paramount+

— NFL (@NFL) 29 września 2024 r

17:05- Szybki atak Brock Bowersa z 12 jardów i kilka kluczowych chwytów Tre Tuckera sprawiły, iż Raiders znaleźli się w czerwonej strefie.

Pierwsza kwarta

Browns 10, Raiders 0

16:56 – Po kilku krótkich seriach Jerome’a ​​Forda i krótkiej akcji Deshauna Watsona, Dustin Hopkins trafił z 56 jardów i dał Brownsom prowadzenie 10-0 na niecałą minutę przed końcem pierwszej kwarty.

16:50 – Jack Jones jeszcze nie widział pola dla Raiders, per Paula Gutierreza z ESPN.

16:44 – Fatalny początek dla Raiders, gdy Brock Bowers rzucił łatwą pierwszą próbę w pierwszej akcji, DJ Glaze wstrzymał call przy drugiej próbie, a Gardner Minshew obalił DJ Turnera przy trzeciej próbie.

Browns 7, Raiders 0

16:37- TOUCHDOWN BROWNS: Watson trafia Blake’a Whitehearta w ciasną końcówkę, który zdobywa przyłożenie na jeden jard, kończąc 15-sekundową jazdę z 70 jardów od Browns i objęli prowadzenie 7:0 na 5:38 przed końcem pierwszej kwarty.

Otwieranie napędu TD dla @Browns!

16:33 – Po brutalnym wykonaniu rzutu karnego przez defensywnego wślizgu Raiders Adama Butlera i kilku rzutach pośrednich Deshauna Watsona, Browns znaleźli się w czerwonej strefie.

16:26 – Raiders wygrali losowanie i odroczyli grę. Browns zaczną od piłki.

Najeźdźcy nieaktywni przez tydzień 4

#Najeźdźcy nieaktywni vs. #Brownowie: DE Maxx Crosby, WR Davante Adams, TE Michael Mayer, RT Thayer Munford, LB Divine Deablo, CB Decamerion Richardson, LB Kana’i Mauga.

— Paul Gutierrez (@PGutierrezESPN) 29 września 2024 r

Browns nieaktywni przez tydzień 4

Nasi nieaktywni w tygodniu 4 kontra Raiders pic.twitter.com/39DbfRRCcS

Czas rozpoczęcia Raiders kontra Browns

• Data: Niedziela, 29 września
  • Czas: 16:25 czasu wschodniego

Na jakim kanale jest dzisiaj Raiders vs. Browns?

• kanał telewizyjny: CBS
  • Transmisja na żywo: NFL+ (tylko lokalnie) | Fubo

Mecz Raiders vs. Browns będzie transmitowany przez stację CBS w Twojej okolicy, jeżeli mieszkasz na niebiesko na poniższej mapie zasięgu. Możesz także transmitować grę na NFL+, ale tylko na urządzenia mobilne i jeżeli mieszkasz w obszarze, w którym transmitowany jest mecz.

Beth Mowins (na zasadzie play-by-play), Ross Tucker (kolorowy komentarz) i Jay Feelt (reporter boczny) będą dzwonić podczas niedzielnego meczu.