Przegrywa mecze mentalnie? Świątek zabrała głos
1 dzień temu
Zdjęcie: Przegrywa mecze mentalnie? Świątek zabrała głos
Iga Świątek przyznała, iż w Rolandzie Garrosie nie poradziła sobie z presją. W rozmowie z Canal+ Sport wyjaśniła, z czego wynika jej słabsza dyspozycja i jak chce odbudować swój tenis przed startem na kortach trawiastych.
- Strona główna
- Tenis
- Przegrywa mecze mentalnie? Świątek zabrała głos
Powiązane
Pokonała Igę Świątek. Teraz już odpadła
20 minut temu
Klub Chwalińskiej w opałach. Mówią o kłopotach z gwiazdami
1 godzina temu
"Hańba!". Australijka grzmi po dyskwalifikacji Vondrousovej
1 godzina temu









