Przegrywa mecze mentalnie? Świątek zabrała głos

1 dzień temu
Zdjęcie: Przegrywa mecze mentalnie? Świątek zabrała głos


Iga Świątek przyznała, iż w Rolandzie Garrosie nie poradziła sobie z presją. W rozmowie z Canal+ Sport wyjaśniła, z czego wynika jej słabsza dyspozycja i jak chce odbudować swój tenis przed startem na kortach trawiastych.
Idź do oryginalnego materiału