Przegrali z Polską, ich trener narzeka. "To teraz niedozwolone"

1 godzina temu
Zdjęcie: Emanuele Zanini w czarnej koszulce z żółtym paskiem patrzy w stronę boiska podczas meczu Polska - Belgia.


Siatkarze reprezentacji Belgii byli blisko sprawienia sensacji i pokonania Polski na otwarcie turnieju Ligi Narodów w Gliwicach. Nie wykorzystali jednak prowadzenia i przegrali 2:3. Po spotkaniu ich trener Emanuele Zanini chwalił postawę zespołu, ale nie mógł też pogodzić się z kilkoma decyzjami sędziów. Zresztą protesty zaczęły się już w trakcie spotkania. - Były minimum cztery sytuacje, w których nastąpił długi kontakt z piłką przy przyjęciu. To niedozwolone - wylicza trener Belgów. Ale wątpliwości miał więcej.
Idź do oryginalnego materiału