Poznaliśmy "dziką kartę" na drugi finał IMP w Bydgoszczy

2 godzin temu
Zdjęcie: Poznaliśmy dziką kartę na drugi finał IMP w Bydgoszczy


W sobotę 4 lipca na torze w Bydgoszczy odbędzie się drugi finał indywidualnych mistrzostw Polski. We wtorek poznaliśmy zawodnika, który wystartuje w tych zawodach z "dziką kartą". Zaproszenie otrzymał Maksymilian Pawełczak.
Idź do oryginalnego materiału