Poznaliśmy "dziką kartę" na drugi finał IMP w Bydgoszczy
Zdjęcie: Poznaliśmy dziką kartę na drugi finał IMP w Bydgoszczy
W sobotę 4 lipca na torze w Bydgoszczy odbędzie się drugi finał indywidualnych mistrzostw Polski. We wtorek poznaliśmy zawodnika, który wystartuje w tych zawodach z "dziką kartą". Zaproszenie otrzymał Maksymilian Pawełczak.

2 godzin temu















