Powrót "Białej Gwiazdy" do elity. Wisła Kraków zagra w ekstraklasie
Zdjęcie: /PAP/Art Service /PAP
Piłkarze Wisły Kraków po czterech latach nieobecności w przyszłym sezonie zagrają w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce zapewnili sobie na dwie kolejki przed końcem sezonu, pokonując Chrobry Głogów 2:0.

1 miesiąc temu











![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39.jpg)





