POLSKA rozgrzewa się po dłuższej przerwie

humanmag.pl 3 tygodni temu
<?xml encoding="utf-8" ????>

Autor: Matt Maher

POLSKA, OH – Po prawie tygodniu przerwy Bulldogs i Leopards udali się do diamentu, aby w końcu zagrać w softball! Chociaż uczucie przebywania na boisku musiało być wspaniałe, w obu rezerwach nie było takich samych. Leopards, którzy przystąpili do tego meczu 0:2, przegrali 0:13 z bardzo szczęśliwymi Bulldogs, którzy musieli rozładować frustrację po rozczarowującej porażce 11:1 pewnego dnia.

Liberty miało trudności z umieszczeniem biegaczy na bazach, ponieważ ich pierwsze trafienie padło pod koniec drugiej rundy, po pojedynczym ataku Meadowa Smitha na lewo. Leopardom udało się zadać kolejny cios w meczu z Buldogami i wywalczyć chód. Na kopcu Chloe Fleps rozegrała 2 rundy, 2 outy z lotu ptaka, 3 outy z ziemi i jeden aut, ale z trudem oddała 8 runów na 5 trafień. Rachael Stromeyer weszła z ulgą w 3. rundzie i zakończyła mecz 1 km i 5 runami na 7 trafień.

Z drugiej strony Bulldogs wydawali się gotowi do gry. Z 6 runami zdobytymi przez 11 pałkarzy, którzy łącznie uzyskali 3 trafienia w pierwszej. Bulldogs zdobyli kolejne 2 runy po 2. z 2 trafień, przy czym 3. z 3 trafień dało trzy kolejne runy i ostatecznie 2 kolejne runy po 4. z 3 dodatkowymi trafieniami. Olivia Horn zaczęła od okręgu i miała 4 strikeouty, 1 spacer, 1 trafienie i 0 runów w 2IP. Addison Draa wszedł z ulgą w trzeciej kwarcie i błyszczał. Z 4 trafieniami i tylko 1 trafieniem w 3IP, nie miała problemu z przejęciem kontroli nad tą grą.

Leopards (2-1) zagrają ponownie w niedzielę, 7 kwietnia o 15:00, kiedy zmierzą się z przeciwnikiem MVAC, McDonaldem Blue Devils (0-0).