Polacy załamani po braku awansu. "Katastrofa"
Zdjęcie: Polacy załamani po braku awansu. Katastrofa
Gdyby Polska wygrała z Litwą, awansowałaby do hokejowej elitarnej dywizji. Biało-Czerwoni przegrali po dogrywce 1:2. "Jeśli nie możemy wygrać z Litwą, nie ma dla nas miejsca w elicie" - pisze dziennikarz Radia Nowy Sącz Krzysztof Niedzielan.

1 miesiąc temu
















