Pochettino: Pokazaliśmy charakter

2 tygodni temu

Mauricio Pochettino był zadowolony z charakteru jaki pokazali jego zawodnicy odrabiając stratę dwóch goli w meczu z Aston Villą.

Dla mnie najważniejszą rzeczą po porażce z Arsenalem jest to, iż zespół pokazał wielki charakter i osobowość Pokazaliśmy to sposobem, w jaki walczyliśmy w drugiej połowie, choćby jeżeli nie zasłużyliśmy na przegraną 2:0 w pierwszej połowie. jeżeli przeanalizujesz 99 minut, myślę, iż byliśmy lepszą drużyną.

Szkoleniowiec nie mógł nie odnieść się do nieuznanej bramki Disasiego w doliczonym czasie gry.

Uważam, iż sędzia widział akcję na żywo i nie dostrzegł faulu. Potem sprawdza VAR i zmienił jego decyzję - to wyzwanie, które często zdarza się w piłce nożnej.

Potencjalnej kontuzji doznał Thiago Silva który na kilka minut przed końcem i zszedł z boiska.

Musimy go zbadać i zobaczyć. To ból w pachwinie, myślę, iż jest podobny do jego kontuzji w meczu z Crystal Palace.