Piast nie wykorzystał szansy. Śląskie derby bez rozstrzygnięcia
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Piast nie wykorzystał szansy. Śląskie derby bez rozstrzygnięcia
Piast Gliwice tylko zremisował u siebie z GKS-em Katowice 0:0. Tylko, bowiem na przestrzeni całego spotkania był drużyną zdecydowanie lepszą, a zawiodła go skuteczność.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Piast nie wykorzystał szansy. Śląskie derby bez rozstrzygnięcia
Powiązane
Ferrari zbroi się na Austrię. To zmieni układ sił w F1?
42 minut temu
Święto Morza bez parady żeglarskiej. Co się stało?
1 godzina temu
Polecane
Największy serial Netfliksa w 2026 roku. Widzowie oszaleli
1 godzina temu
Telewizyjna Powiatowa17. odcinek 21
1 godzina temu
















