PFL Super Fights: Francis Ngannou gwałtownie rozprawił się z Renanem Ferreirą i zdobył pas! [WIDEO]

Francis Ngannou (18-3) już w pierwszej rundzie pokonał Renana Ferreirę (13-4) w walce wieczoru gali PFL Super Fights: Battle of the Giants, której stawką był pas wagi ciężkiej PFL Super Fights.

Zawodnicy zaczęli pojedynek od dobrych niskich kopnięć. Ngannou po nieco ponad minucie zdołał przewrócić rywala. Kameruńczyk kontrolował Brazylijczyka a z czasem wzmocnił też nieco tempo. Ngannou obijał rywala przy siatce na co ten nie potrafił znaleźć odpowiedzi. W końcu sędzia postanowił przerwać pojedynek.

„The Peedator” wygrał siódmą walkę w formule MMA z rzędu udanie powracając do tej dyscypliny po niemal trzech latach przerwy.

The King without a Crown once again GETS GOLD!#PFLSuperFights | #BraceForImpact pic.twitter.com/Nu2TNHGCke