Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy
1 dzień temu
Zdjęcie: Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy
Chrobry Głogów, który był blisko awansu do PKO Ekstraklasy, układa kadrę na nowy sezon. Z drużyną z Dolnego Śląska pożegnało się aż jedenastu piłkarzy.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Otarli się o awans do PKO Ekstraklasy, teraz żegnają 11 piłkarzy
Powiązane
Śmiech na sali. Kompromitacja Francuzów
15 minut temu
Najlepsze bloki z meczu Polska – Belgia [WIDEO]
22 minut temu
Czy Anglicy są gotowi na wygranie MŚ 2026? "To stereotyp"
1 godzina temu
Polecane
Remeniuk 2029
21 minut temu
BLETKA / TRIGGERFINGER
30 minut temu
Summer Party 2026 w Aquaparku Wrocław. Już w ten weekend!
1 godzina temu


![Najlepsze bloki z meczu Polska – Belgia [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYU9MQN02ACRV-C321.webp)









