Ostatni mecz w LM. Samotność gwiazdora Atletico
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Ostatni mecz w LM. Samotność gwiazdora Atletico
Atletico Madryt nie zdołało awansować do finału Ligi Mistrzów. Przegrany mecz z Arsenalem (0:1) miał szczególne znaczenie dla Antoine'a Griezmanna, który po końcowym gwizdku postawił na chwilę samotności.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Ostatni mecz w LM. Samotność gwiazdora Atletico
Powiązane
Polecane
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze w Jugowie
39 minut temu
Warsztaty Architektoniczne
48 minut temu
Kąpielisko Zakrzówek: otwarcie w najbliższy weekend
49 minut temu
„Dom Tańca Austeria”
1 godzina temu
















