Osaka bezsilna w meczu ze Świątek. Nagle wypaliła. "Jestem perfekcjonistką"
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Naomi Osaka
- Strona główna
- Tenis
- Osaka bezsilna w meczu ze Świątek. Nagle wypaliła. "Jestem perfekcjonistką"









