Odchodzi z Lechii po spadku. Zarabiał za dużo
2 godzin temu
Zdjęcie: Odchodzi z Lechii po spadku. Zarabiał za dużo
Dawid Kurminowski nie jest już piłkarzem Lechii Gdańsk. Rok temu kosztował pół miliona euro, ale po spadku z Ekstraklasy klub skorzystał z możliwości jednostronnego rozwiązana kontraktu.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Odchodzi z Lechii po spadku. Zarabiał za dużo
Powiązane
Ważny piłkarz Śląska z nową umową. Poprzednia wygasała
25 minut temu
Oficjalnie. Odchodzi z Legii Warszawa
29 minut temu
Jean-Pierre Nsame ma nowy klub w PKO Ekstraklasie
32 minut temu
Patryk Dudek zaskoczył! Wróci do Zielonej Góry?!
33 minut temu
Gattuso ma nową pracę. Poprowadzi zespół Polaka
1 godzina temu
Polecane
Szymon Stypułkowski: Chcę pomóc drużynie
39 minut temu
Dni Ziemi Czarnkowskiej 2026 – program
51 minut temu
Muzyka, kultura i wspólne świętowanie Dni Miasta 2026
1 godzina temu
















