Odchodzi z Lechii po spadku. Zarabiał za dużo

2 godzin temu
Zdjęcie: Odchodzi z Lechii po spadku. Zarabiał za dużo


Dawid Kurminowski nie jest już piłkarzem Lechii Gdańsk. Rok temu kosztował pół miliona euro, ale po spadku z Ekstraklasy klub skorzystał z możliwości jednostronnego rozwiązana kontraktu.
Idź do oryginalnego materiału