Nowy napastnik w Radomiaku. W poprzednim sezonie nie strzelił gola
1 dzień temu
Zdjęcie: Nowy napastnik w Radomiaku. W poprzednim sezonie nie strzelił gola
Radomiak Radom potwierdził we wtorek pozyskanie iworyjskiego napastnika Fernanda Goure. Kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2029 roku.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Nowy napastnik w Radomiaku. W poprzednim sezonie nie strzelił gola
Powiązane
Borek o mundialu: łysy przegiął #shorts
1 godzina temu
Borek o przerwie na nawodnienie na mundialu #shorts
1 godzina temu
Polecane
Korona Kielce rozpoczęła przygotowanie do nowego sezonu
37 minut temu
Puchar jest nasz
38 minut temu
Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
45 minut temu
Lato w Ostrowie
49 minut temu
Mundial napędza gospodarkę Vancouver
1 godzina temu






![Mundial 2026: Brazylia - Szkocja. O której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/-/000MYIDM9QWFEPEV-C461.jpg)









