Nowy napastnik w Radomiaku. W poprzednim sezonie nie strzelił gola

1 dzień temu
Zdjęcie: Nowy napastnik w Radomiaku. W poprzednim sezonie nie strzelił gola


Radomiak Radom potwierdził we wtorek pozyskanie iworyjskiego napastnika Fernanda Goure. Kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2029 roku.
Idź do oryginalnego materiału