Norwid ogłosił kolejny transfer. Jest nowy libero

1 godzina temu
Zdjęcie: Norwid ogłosił kolejny transfer. Jest nowy libero


Działacze Steam Hemarpol Politechniki Częstochowa są coraz bliżej skompletowania kadry na nowy sezon. Wiadomo już, iż w zespole będzie nowy libero. Został nim Dominik Jaglarski, który w przeszłości w PlusLidze grał w barwach klubu z Warszawy.
Idź do oryginalnego materiału