Nie żyje 38-letnia mistrzyni Polski. „Serce zatrzymało się o 7:57”

3 godzin temu
Ta wiadomość poruszyła środowisko szachowe i osoby, które znały ją nie tylko z sukcesów przy szachownicy. Odeszła nagle, pozostawiając po sobie imponujący dorobek oraz wiele niezrealizowanych planów. Nagła śmierć byłej mistrzyni Polski. Miała zaledwie 38 lat Środowisko szachowe pogrążyło się w żałobie po informacji o śmierci Beaty Andrejczuk-Dudzińskiej. Była mistrzynią […]
Idź do oryginalnego materiału